Služby Visage Institue

Kosmetické ošetření pleti

Eberlin Biocosmetics představuje luxusní koncept kosmetické péče o pleť pro nejnáročnější klientelu, určený jak pro profesionální použití v salonu, tak pro domácí použití.
Společnost byla založena v roce 1984 ve Španělsku a má za sebou již více než 37 let výzkumu a vývoje.

Relaxační a kosmetické rituály

Meditační hudba, svíčky, saunové esence, vonné masážní oleje a speciální masážní techniky zaměřeny na detoxikaci pleti, vypnutí pokožky a pro tělesnou i duševní pohodu.

Tělové rituály

Meditační hudba, svíčky, saunové esence a speciální tělové zábaly zeštíhlující, tonizační, proti celulitidě.

Depilace

Odstraňování chloupků depilačním systémem LYCON.

Kurz osobního líčení

Škola líčení pro všechny ženy, které chtějí vypadat krásně po celý den. Naučíme vás jak se perfektně nalíčit na den do práce, jak docílit dokonalý podklad, jak potlačit nedostatky pleti, jak používat dekorativní kosmetiku přímo pro váš typ pleti.

Svatební make-up

Svatební make-up je jedním z nejnáročnějších vizážistických technik. Kvalitní svatební make-up vám vytvoří pouze zkušený vizážista s dlouholetou praxí.

Fotomake-up

Fotomake-up je speciální technika líčení. Líčení je velmi výrazné. Varianty líčení mohou být od natural vzhledu až po extravagantní. Na fotomake-up jsou kladeny specifické požadavky.

Esence barev - Barvy na míru

Barvy na nás působí v každodenním životě aniž bychom si tuto skutečnost uvědomili. Víte proč jste zrovna dnes zvolili danou barvu na své oblečení? Víte jaké zvolit vhodné barvy oblečení pro váš každodenní život, jak chcete působit na ostatní.

Poradenství péče o pleť

Sestavení osobního programu péče o pleť. Doporučení vhodných přípravků k domácí péči.