Kurzy Visage Institue

Kurzy základní

Základní kurz vizážista

Kurz je určen pro úplné začátečníky, bez předchozího vzdělání v oboru Vizážista. Pro ty, kteří uvažují o kariéře vizážisty nebo chtějí rozšířit své stávající služby o líčení (kosmetičky, kadeřnice, stylisty, fotografy atp.)

Barvy a barvové poradenství

Jeden z nejdůležitějších kurzů v oblasti vizážistiky a stylistiky. Zkuste se na barvy podívat jinak a naučte se pracovat s osobními barvami klientů, jejich barvu i osobnost přenést do jejich jedinečného vzorníku barev. Základní kurz barvy a barvové poradenství je určen pro úplné začátečníky v oboru vizážistiky. Je také vhodný pro rozšíření obzorů kolegů, kteří ještě stále používají klasickou metodu ročních období. Vhodný je také jako doplňkový kurz pro kolegy, kteří se pohybují ve světě módy – fotografové, stylisti, zaměstnanci butiků a obchodů s oblečením, kadeřnice, kosmetičky, manikérky atd.

Vizážistika a barvové poradenství

Je spojením předešlých dvou kurzů v jeden, kde na kurz barvy a barvové poradenství, plynně navazuje kurz vizážista základ. Tento kurz je za zvýhodněnou cenu, pokud se studuje jako celek.
Kurzy pro řemeslnou živnost Vizážistika

Vizážistka

Kurz je určen pro úplné začátečníky, bez předchozího vzdělání v oboru Vizážista. Studiem tohoto kurzu získáte kompletní znalosti v oboru vizážistiky – od úplných základů po nejpokročilejší techniky líčení, barev a nových trendů. Budete připraveni na absolvování zkoušky u autorizované osoby. Po úspěšném absolvování zkoušky získáte Osvědčení o profesní kvalifikaci VIZÁŽISTKA (kód 69-035-M) a dosáhnete tak nejvyššího vzdělání v oblasti vizážistiky v ČR.

Pokročilé techniky líčení

Kurz je určen pouze pro naše absolventy, kteří v minulosti studovali v naší škole a jejich vědomosti jsou na úrovni kurzu Vizážistika a barvové poradenství. Případně nové studenty, kteří začnou studiem základních kurzů a v budoucnu plánují rozšíření kvalifikace.

Kurzy svatební

Svatební make-up

Kurz svatebního make-upu je určený pro pokročilé vizážisty. Na tomto kurzu neučíme základy, ale perfektní zpracování svatebního make-upu. Intenzivní nácvik líčení pro nevěstu, které vydrží náročný svatební den. Tento make-up je voděodolný a přitom přirozený. Vypadá luxusně jak mezi hosty, tak na fotografiích i kameře. Naučíte se jemné i dekorativní styly líčení

Svatební vizážistka/vizážista

Kurz svatební vizážistka je určený pro pokročilé vizážistky. Na tomto kurzu neučíme základy, ale perfektní zpracování svatebního make-upu. Intenzivní nácvik líčení pro nevěstu, které vydrží náročný svatební den. Tento make-up je voděodolný a přitom přirozený. Vypadá luxusně jak mezi hosty, tak na fotografiích i kameře. Naučíte se jemné i dekorativní styly líčení.

Dalším bodem kurzu je vlasový styling pro nevěsty. Vizážista, pokud není přítomen kadeřník je schopen zastoupit práci kadeřníka či vlasového stylisty a nabídnout tak nevěstě kompletní služby.

Kurzy nástavbové

Hair styling

Velmi populární doplňkový kurz. Hair styling je v dnešní době nezbytností pro práci vizážisty. Znalost líčení i hairstylingu zaručí lepší uplatnění na trhu, lepší služby a tím samozřejmě také větší zisk.

Proměny

Velmi populární doplňkový kurz. Intenzivní nácvik líčení a celkových proměn zákaznic. Naučíte se správný a efektivní postup práce při proměně klientky. Jak udělat proměnu přínosnou pro každou klientku (proměna tak, aby se byla klientka schopna upravit sama doma). Intenzivní kurz, na kterém si vyzkoušíte účes, styling a make-up. Tento kurz vás připraví na práci s klientkami, které chtějí změnu, pro práci v časopisech i pro webové časopisy a módní blogy. Doporučení a návod jak dále pracovat s klienty. Tipy jak prodat svoji práci vizážisty.

Fotomake-up

Velmi populární doplňkový kurz pro ty, kteří chtějí svou kariéru směřovat do módních či webových časopisů, módních blogů, spolupracovat s profesionálními fotografy, reklamními a modelingovými agenturami. Tento kurz tě naučí speciální vizážistické techniky a postupy při práci s různými druhy osvětlení. Připraví tě na práci v interiéru i exteriéru, jak pracovat na place jako profesionál a naopak co by jsi jako profesionál dělat neměla.

Fotomake-up II – Fotobook

Velmi populární doplňkový kurz pro ty, kteří chtějí svou kariéru směřovat do módních či webových časopisů, módních blogů, spolupracovat s profesionálními fotografy, reklamními a modelingovými agenturami. Tento kurz tě naučí speciální vizážistické techniky a postupy při práci s různými druhy osvětlení. Připraví tě na práci v interiéru i exteriéru, jak pracovat na place jako profesionál a naopak co by jsi jako profesionál dělat neměla.