Kosmetické ošetření pleti

Eberlin Biocosmetics

Filozofií společnosti Eberlin je použití přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami.

Jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo.

  • Eberlin neobsahuje barviva a syntetické konzervační látky
  • Eberlin je bez umělých parfemací
  • Eberlin neobsahuje parabeny
  • Eberlin není testován na zvířatech a je vhodný pro vegany
Krása uvnitř zrozená
Každé ošetření začíná analýzou pleti. Probereme vaši každodenní péči o pleť, jaké přípravky používáte, jaký je váš životní styl a zdravotní stav. Na základě provedené analýzy pleti vám představím možné alternativy ošetření pleti a společně vybereme tu nejlepší pro vás. Každé ošetření zahajuji uvítací masáží dekoltu a šíje. Součástí každého ošetření je úprava obočí, drobné depilace v obličeji, ošetření očního okolí a ošetření rtů.

Seznamovací kosmetické ošetření

EQUILIBRIUM - opravdová rovnováha pro vaši pleť

Jste nová klientka a nedokážete si z nabídky vybrat, protože nevíte, co vaše pleť potřebuje? Potom je pro Vás nejvhodnější seznamovací kosmetické ošetření EQUILIBRIUM.
Seznamovací kosmetické ošetření EQUILIBRIUM

Ošetření Vám zajistí nejen okamžité zlepšení hydratace pleti, ale také jakéhokoliv stavu pleti, ať už se jedná o pleť suchou, nebo mastnou. Dostatečná hydratace pleti, je prvním krokem k prevenci stárnutí pokožky a vzniku vrásek. Již po prvním ošetření dochází k vyrovnání pH pokožky a začíná tak Vaše cesta za opravdovou krásou. Díky vyvážené synergii účinných složek, jako jsou vitamíny, kolagen a elastin, pozorujeme zlepšení stavu pleti. Buňky jsou schopny přijmout až trojnásobek kyslíku a pleť je tak zářivější. Buněčná aktivita se zvyšuje až o 20 %, což vede ke zlepšení pružnosti pleti, a tím také ke zlepšení struktury pokožky. Hlavním účinkem tohoto ošetření je zvýšení a udržení hydratace pleti. V kosmetickém ošetření jsou použity tzv. hydratační polyplanty, které jsou složeny z několika důležitých přírodních látek (břečťan, arnika, bez černý, sléz, lípa, okurka). Jejich úkolem je pleť hydratovat a udržet ji zdravou a svěží

Cena: 1390 Kč/60-90 minut - čas se odvíjí od formování a barvení obočí

Speciální kosmetická ošetření

BIO EYES & LIPS - Chraňte mládí citlivé pokožky očního okolí a rtů

Toto ošetření je určeno pro péči o oční okolí, což je citlivá oblast, na které stárnutí pokožky pozorujeme nejdříve.
BIO EYES & LIPS - Chraňte mládí citlivé pokožky očního okolí a rtů

Oko neustále mrká a pracuje, a proto není divu, že jsou svaly a pokožka v této citlivé a namáhané oblasti unavené. Navíc je pokožka očního okolí 4krát tenčí než pokožka zbytku těla. Eberlin Vám přináší tuto mimořádnou pečující řadu, která se stará o Vaše oči. Během ošetření se můžeme zaměřit na specifické problémy očního okolí, jako jsou vrásky, kruhy nebo pigmentace.

Ošetření očního okolí si můžete dopřát jako samostatnou péči, nebo jako součást jiného kosmetického ošetření. Inovativní ošetření kontur očí, které díky obsahu kyseliny hyaluronové zvyšuje elasticitu pokožky ve všech jejích vrstvách, navrací pleti mladistvý vzhled a eliminuje vrásky. Účinné látky použité během tohoto ošetření: kyselina hyaluronová, koenzym Q10, břečťan, ginkgo biloba, komonice lékařská, řepík lékařský.

Ošetření očního okolí je ke každému obličejovému ošetření ZDARMA.

Cena samostatného ošetření: 790 Kč/40 minut

XEBOR - Účinná síla přírody v boji proti akné

Hormonální změny, stres, životní styl, stav zdraví. To vše jsou faktory, které přímo ovlivňují kvalitu pokožky. Účinná síla přírody v boji proti akné.
XEBOR - Účinná síla přírody v boji proti akné

Přírodní výtažky z rostlin obsažené v tomto kosmetickém ošetření normalizují pH pokožky, regulují tvorbu mastného filmu a zbavují tak pleť nečistoty a akné. V ošetření je použito intenzivní rostlinné sérum B. M. C. XEBOR, které v sobě kombinuje účinné přírodní látky a zvlhčující složky, jež udržují optimální pH problematické pokožky s akné. Sérum zabraňuje stárnutí pokožky a zhoršování její struktury, čistí póry a uzavírá je. Po ošetření je pokožka zklidněná, hydratovaná a má matný vzhled. I problematická pokožka může být krásná, proto neváhejte vyzkoušet sílu přírody v boji proti akné.

Během ošetření problematické pleti XEBOR je použito intenzivních rostlinných extraktů a látek, které mají příznivý vliv na zlepšení stavu pokožky s akné. Za zmínku stojí například kolagen, aminokyseliny, kyselina jablečná, glukóza, urea, kyselina glutamová, kyselina mléčná, kaolin, zelený jíl, řasa fucus, mydlice lékařská a mnohé další účinné látky.

Cena: 1590 Kč/60-90 minut - čas se odvíjí od formování a barvení obočí

MULTIVITAMÍNY A ANTIOXIDANTY - Výživa pro vaše buňky, krása pro vaši pokožku

Excelentní ošetření pro stresovanou pleť v důsledku znečištěného životního prostředí. Díky unikátnímu koktejlu vitamínů spolu s dalšími důležitými látkami, dochází k pronikání aktivních složek do spodních vrstev pokožky. Ošetření vhodné pro suchou a stárnoucí pleť, pleť vystavenou slunci, kuřáky, lidé držící proteinovou dietu.
MULTIVITAMÍNY A ANTIOXIDANTY - Výživa pro vaše buňky, krása pro vaši pokožku

Pro zdraví a krásu pokožky jsou nezbytné multivitaminy a antioxidanty, které bojují proti stárnutí pokožky a dokážou zabránit nežádoucí oxidaci buněk, jež vzniká v důsledku znečištěného životního prostředí. Laboratoře Eberlin Biocosmetics vyvinuly toto kosmetické ošetření, které obsahuje aktivní komplexy vitamínů a antioxidantů pro dokonalou výživu Vašich buněk a krásu Vaší pleti.

Díky použitému koktejlu vitamínů A, C a E, které jsou kombinovány s dalšími důležitými látkami, dochází k pronikání aktivních složek do spodních vrstev pokožky. Pokožka se viditelně regeneruje a je hladká a zářivá. Ošetření obsahuje vitamínový biologický komplex, který zpomaluje stárnutí buněk a aktivuje proteiny, jež jsou schopny vytvářet kolagen a elastin. Použité aktivní látky: vitamín C, pšeničné klíčky, hnědé mořské řasy, čepelatka, jod, železo, hořčík, měď, zinek, vitamín C, rhamnosa, resveratrol, pupečník asijský, zvlhčující faktor NMF, fomblin.

Cena : 1490 Kč/60-90 minut - čas se odvíjí od formování a barvení obočí

FIRMEZZA - Více pevnosti a jasu, méně vrásek

Specifické ošetření pro zralou pleť, které působí přímo na buněčnou DNA a bojuje proti stárnutí pokožky. Zvyšuje funkci pokožky a kožních buněk, syntézu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Navrací mladistvý vzhled. Toto ošetření je ideální pro nedostatečně vyživenou a stárnoucí pokožku s vráskami.
FIRMEZZA - Více pevnosti a jasu, méně vrásek

Exkluzivní receptury na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáží výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. Výsledkem takto aktivované buněčné energie je posílená a vyživená pokožka a zjemnění vrásek.

Během ošetření je mimo jiné použito jedinečné sérum, které dokáže bojovat proti stárnutí pokožky a vráskám. Jeho hlavní funkcí je zlepšení struktury tkání a zvýšení přirozené ochrany pokožky. Sérum zrychluje buněčný metabolismus a fixuje vlhkost ve vnější vrstvě pokožky. Výzkumné laboratoře Eberlin Biocosmetics navrhly toto sérum tak, aby působilo výrazně anti-agingově, proti vráskám a zachovalo obličeji jeho mladistvý oválný tvar. Síla a účinnost jeho přírodních složek je naprosto mimořádná. Účinné složky použité v tomto ošetření jsou například mořské řasy fucus a čepelatka (vitamín A, B2, C, E), zinek, železo, hořčík, rostlinné proteiny, řepík lékařský, mentol.

Cena: 1590 Kč/60-90 minut - čas se odvíjí od formování a barvení obočí

WHITE LINE - Odstranění nežádoucích pigmentací a omlazení pokožky

Inovativní kosmetické ošetření, které pečuje o pokožku s pigmentovými skvrnami, rozjasňuje ji a omlazuje. Kosmetické ošetření WHITE LINE účinně zesvětluje již vzniklé pigmentace a brání vzniku nových.
WHITE LINE - Odstranění nežádoucích pigmentací a omlazení pokožky

Pokožka je jasná a získává rovnoměrný a mladší vzhled. Úspěch této řady je založen na vynikající kombinaci účinných látek zaměřených na inhibici enzymu tyrosinázy. Kyselina kojová, azelaová, glykolová a mléčná spolu se silnými antioxidanty z vitamínu C mu dávají vysokou depigmentační sílu. Přírodní výtažky z rostlin bojují proti stárnutí pokožky a projasňují ji. Vznik pigmentových skvrn a nežádoucích pigmentací může mít hned několik příčin. Může se jednat o pigmentaci genetickou, nebo způsobenou věkem, nebo o pigmentaci způsobenou sluncem.

Na trhu je řada produktů a ošetření, které využívají jednu tradiční metodu - působení pouze na horní vrstvy kůže. Inovativní ošetření White Line od Eberlin Biocosmetics působí na pigmentaci ještě před jejím nástupem a zároveň zesvětluje již stávající pigmentové skvrny. Zajišťuje tak komplexní řešení pro odstranění pigmentových skvrn a předcházení jejich vzniku.

Cena: 1590 Kč/60-90 minut - čas se odvíjí od formování a barvení obočí

MICRONEEDLING - NEINVAZIVNÍ DERMAPEN pomocí kvalitních sér

Microneedling pomáhá obnovit pevnost pokožky, aktivovat krevní oběh, zhustit epidermis a omezit výrazové vrásky. Zlepšuje strukturu pleti, uzavírá póry a snižuje výskyt jizev po akné. Na těle pomáhá omezit celulitidu, ochablost a strie.
MICRONEEDLING - NEINVAZIVNÍ DERMAPEN pomocí kvalitních sér

Microneedling je moderní neinvazivní ošetření, při kterém dochází ke stimulování tvorby kolagenu a elastinu. Ošetření pomocí microneedlingu je založeno na aktivní stimulaci pokožky mikrojehličkami a současném zapracování exkluzivních sér do pokožky. Díky mikrojehličkám s automatickou vibrací jsou účinné látky pokožkou výborně vstřebávány, a to až o 90 % více než při běžném ošetření pleti. Během aktivace pokožky pomocí microneedlingu je nezbytný správný výběr séra podle typu pleti a problému, který je třeba řešit. Ošetření je vhodné pro pokožku obličeje i těla. Můžeme tak také například ošetřit jizvy a strie kdekoliv na těle.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pokožky, kromě pokožky s aktivním akné a rosaceou.

Cena: 1890 Kč/60-90 minut - čas se odvíjí od formování a barvení obočí

BIOLOGICKÁ SÉRA - Vyhrajte svůj závod s časem

Exkluzivní ošetření pro specifické problémy pleti. Např. ztráta pevnosti a pružnosti pleti. Ztráta hydratace, méně kyslíku v pokožce, zašedlý tón pleti. Navrací pokožce jemnost, pevnost a svěží vzhled.
BIOLOGICKÁ SÉRA - Vyhrajte svůj závod s časem

Speciální kosmetické ošetření, během něhož je použito několik mimořádně účinných sér. Séra jsou vyrobena z čistě biologických látek, které řeší specifické problémy pleti. Jejich účinek na pokožku je výrazný, protože dokážou pleti poskytnout pevnost, hydrataci i okysličení. Díky svojí struktuře a propustnosti působí séra během ošetření až do hlubších vrstev epidermis a vyplňují a opravují vrásky. Podle typu pleti vybereme ten nejvhodnější koktejl až 3 sér pro Vaše omlazující ošetření. Během ošetření pracujeme zejména se séry kolagen a elastin.

Cena: 1990 Kč/60-90 minut - čas se odvíjí od formování a barvení obočí

Ceník platný od 1.1.2024

Dovolená

19.7. - 18.8.2024

V uvedeném termínu nebudeme vyřizovat telefony, objenávky, zprávy na messengeru ani SMS.

Zavřít