Svatební make-up

Svatební make-up klade specifické požadavky na dostatečnou výraznost, aby vypadal dobře na fotografii, zároveň působil přirozeně, vydržel po celý den. Ve Visage Institute hledáme nejvhodnější líčení pro daný typ a styl nevěsty. Nevěsta se musí cítit přirozeně v make-upu, který ji bude léta na fotografiích připomínat její slavnostní den. Proto je velmi důležitá zkouška, na níž je dostatek času vyzkoušet několik druhů líčení a vybrat to nejvhodnější nejen k typu nevěsty, ale ke zvoleným šatům, kytici, doplňkům nevěsty i ženicha a k celkovému ladění svatby. Tento make-up je voděodolný, ale při tom přirozený. Vypadá luxusně, jak mezi hosty, tak na fotografiích a kameře.

První konzultace

Co nejdříve po zamluvení termínu.

Zjistíme aktuální stav pleti, sestavíme individuální program péče o pleť, společně najdeme řešení pro odstranění kosmetických a estetických nedostatků pleti.

Zkouška líčení

Cca 14 dní před svatbou

Zkouška svatebního líčení, tipy a triky nejen pro svatební den (rady na doma, co nesmí chybět v kabelce a spoustu dalších užitečných rad pro Váš velký den).

Cena: od 1500 Kč dle náročnosti make-upu

Líčení v den svatby

Probíhá u nás v salonu, pohodlí vašeho domova, svatebního salonu, kadeřnictví, hotelu nebo dle dohody. Asistence nevěstě při oblékání je samozřejmostí.

Cena:

  • 2500 Kč v salonu
  • 3000 Kč mimo salon (Morava) + cestovné 9 Kč/km
  • 4000 Kč mimo salon (Čechy) + cestovné 9 Kč/km

Líčení svatebních hostů

Cena: od 1500 Kč dle náročnosti make-upu a počtu svatebních hostů

Ostatní služby pro nevěstu

Sestavení harmonogramu svatebního rána, sestavení harmonogramu celé svatby, koordinace svatebního rána, koordinace svatebního dne.

Cena: individuální kalkulace po první schůzce

Soboty máme vyčleněny pouze pro líčení nevěst a jejich svatebních hostů.

Ceník platný od 1.1.2024