Tělové rituály


SLIM RITUÁL

Celulitida, ale i viditelné polštářky na bocích, na vnější straně stehen, na vnitřní straně kolen a na břiše?

Rituál začíná jemným peelingem problematických míst (stehna, boky, bříško), pomocí hedvábných rukavic, následuje mechanický peeling pro vyhlazení pleti s rostlinnými a esenciálními oleji, které zanechají pleť svěží a hebkou. Meruňkový extrakt má vyhlazující účinek a extrakt z papáji svými enzymy pomáhá rozpustit nečistoty, které ucpávají pory. Poté následuje okysličující olej Garshan slim, který tonizuje tkáně a příspívá k prevenci hromadění tuku. Dalším krokem je termodynamické bahno Garsah slim, pro rozpouštění lokálně nahromaděného tuku po dobu 15-20 minut. Rituál končí odstraněním přebytečného termodynamckého bahna aplikací ošetřovaných partií zeštíhlujícím termickým krémem.

Tajemství rituálu SLIM spočívá v pečlivě vybraných aktivních složkách, které působí na lokálně uložený tuk, mobilizují tuky z tukových buněk a působí pro tvrdé celulitidě. K uspokojivým výsledkům vede pouze přesná kombinace kroků a přípravků, spolu se správným životním stylem. Jedná se o postup vedoucí k potlačení a odstranění lokálně uloženého tuku s vynikajícím zeštíhlujícím efektem. SLIM rituál je doplňkem k vašemu správnému a zdravému životnímu stylu.

Cena: 1290 Kč/60 minut

TONIC RITUÁL

Viditelná pomerančová kůže? Již ne právě mladistvá pokožka? Nebo máte výkyvy hmotnosti? Pokožka s vizáží „prošívané deky“, která se objevuje zejména na vnitřní straně stehen a paží? Máte povolenou kožní tkáň? Cítíte stále větší bolestivost na pohmat? Jsou oblasti s celulitidou hodně vidět? Měkká sklerotická celulitida je nejrozšířenější formou celulitidy a týká se velkého počtu lidí.

Rituál začíná jemným peelingem problematických míst (stehna, ruce), pomocí hedvábných rukavic, následuje mechanický solný peeling který poskytuje tkání hladkost a hebkost, odstraňuje olupující se zrohovatělé buňky a stimuluje proces buněčné obnovy. Poté následuje nanesení oleje PITTA pro korekci nadměrné dóši Pitta a nastoluje vyvážený pocit síly. Chrání zarudlou a podrážděnou pokožku. Dalším krokem je aplikace osmoticky aktivního bahna Garsah tonic, pro posílení drenážní detoxikační funkce proti tvorbě otoků, má vyhlazující účinek, pokožka získá stejný barevný nádech a bude viditelně více napnutá. Má vynikající elastizující účinek s redukčním působením. Rituál končí odstraněním přebytečného bahna a aplikací krému Garshan Tonic s tonizačním a drenážním účinkem.

Tajemství rituálu TONIC spočívá ve stimulaci lipolýzy a spalování tuků, podpora odvodu tekutin a okysličování. Redukce estetických nedostatků způsobených celulitidou, zvýšení tonu a pružnosti tkání. Synergické působení rostlinných extraktů, které působí na více úrovních a způsobují: tonizaci a zlepšení pružnosti tkáně, posílení tonu a proteinové sítě elastinu a kolagenu. Podpora spalování tuků. Antioxidační účinek a přísun živin a kyslíku do tkání. Ochrana žil, drenáž a detoxikace díky extraktům z Pupečníku asijského a Pampelišky lékařské. TONIC rituál je doplňkem k vašemu správnému a zdravému životnímu stylu.

Cena: 1290 Kč/60 minut