Relaxační kosmetické rituály PURE FIJI

Pure Fiji produkty

Objevte tajemství nádherné pokožky a vlasů z jižního tichomoří

Již po celá staletí používají obyvatelé fidžijských ostrovů v jižním Pacifiku čistý kokosový olej spolu s výtažky z exotických rostlin k výživě, hydrataci a ochraně pokožky těla a zdravých a zářivých vlasů.

Pure Fiji vám přináší jedinečnou přírodní kosmetiku z panenské přírody fidžijských ostrovů. Vyzkoušejte kosmetické rituály spolu s vyživujícími exotickými oleji, krémovými kokosovými mléky, vyživujícími ručně vyráběnými kokosovými mýdly, nebo peelingy z čerstvé cukrové třtiny.

Relaxační PURE-FIJI rituál

Rituál začíná aplikací luxusního jemného krémového peelingu, který jemně odstraní šupinky odumřelé pokožky a vyčistí pleť. Následuje masáž dekoltu, krku, obličeje a hlavy pomocí hypoalergenního ovocného oleje, který přivede živiny přesně tam, kde je potřeba. Speciální tahy uvolní vaši pokožku i mysl. Po masáži dodá vaší pokožce potřebnou hydrataci bylinná hydratační maska. U 90 minutového ošetření probíhá také masáž šíje a hlavy. Díky tomuto antistresovému rituálu načerpáte potřebnou fyzickou, ale hlavně psychickou energii.

Cena: 60 minut - 890 Kč / 90 min - 1200 Kč

Relaxační rituál s bambusovými tyčinkami

Rituál začíná aplikací luxusního jemného krémového peelingu, který jemně odstraní šupinky odumřelé pokožky a vyčistí pleť. Následuje masáž dekoltu, krku obličeje pomocí bambusových tyčinek, hypoalergenního ovocného, květinového nebo čokoládového oleje. Masáž probíhá za střídání ruční obličejové masáže a bambusových tyčinek. Tato masáž je vhodná a uvolnění stresu, vypnutí hlavy a rozzáření pleti.

Cena: 60 minut - 890 Kč / 90 min - 1200 Kč

Relaxační rituál Monuriki

Tento rituál uvolňuje napětí svalů v obličeji a má viditelný liftingový efekt.

Rituál začíná aplikací luxusního jemného krémového peelingu, který jemně odstraní šupinky odumřelé pokožky a vyčistí pleť. Následuje masáž dekoltu, krku, obličeje pomocí hypoalergenního ovocného oleje, který přivede živiny přesně tam, kde je potřeba. Speciální tahy uvolní vaši pokožku i mysl. Následuje prohřívací tlaková masáž kokosovým měšcem. Po masáži dodá potřebnou výživu a vitamíny speciální hydratační a výživná maska. Díky tomuto antistresovému rituálu načerpáte potřebnou fyzickou, ale hlavně psychickou energii.

Cena: 80 minut - 1300 Kč

Pro koho jsou rituály určeny

Pro ženy i muže. Pro ty, kteří mají náročné povolání - stresové situace, vypětí. Pro ty co neumí relaxovat, meditovat a nebo si jen tak prostě psychicky odpočinout. Přijďte načerpat energii a zklidnit svou mysl.

Objednávat se můžete přes zprávy na Facebooku (kdykoli). Při telefonických objednávkách prosím dodržujte čas vyhraněný pro přijímání objednávek, který je Pondělí – Čtvrtek od 17.00 do 19:00 (na tel. 777 811 017)