Relaxační kosmetické rituály LAKSHMI

LAKSHMI - moudrost Ájurvédy

LAKSHMI - moudrost Ájurvédy

Vývoj zcela jedinečné kosmetické řady, která spojuje moudrost Ájurvédy a naturopatie s nejnovějšími poznatky z oblasti kosmetiky, s ekologickými přírodními produkty a s esenciálními oleji, čímž dodává krásu a jas pleti typu Váta, Pitta a Kapha.

Firma LAKSHMI se nezabývá pouze problémy na povrchu, ale nabízí ošetření, produkty, metody a rady pro vyvážení těchto tří dóš, pro řešení příčin problémů a obnovuje rovnováhu vlastní individuální konstituce.


  • produkty v harmonii s přírodou
  • produkty s bio-ekologickou certifikací AIAB, která zaručuje ochranu lidského zdraví a životního prostředí, přičemž je v produktech zaručen obsah surovin přírodního původu
  • produkty nejsou testovány na zvířatech
  • s respektem k ajurvédě
  • produkty ze surovin vytvořených v laboratoři Matky přírody (rostlin, semen, plodů a včelích produktů)
  • bez použití prabenů, vazelín, živočišných složek a chemických konzervačních látek

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ LAKSHMI

Speciální ošetření dle aktuálního stavu pleti (suchá, citlivá, problematická)

Povrchové čištění pleti, úprava a barvení obočí, hloubkové neinvazivní čištění pleti, relaxační antistresová masáž obličeje a dekoltu, maska, tonizace pleti, výživná séra, závěrečná hydratace.

Cena: 690 Kč/80 min

RITUÁL HARMONIE DUŠE

Rituál pro omlazení pokožky obličeje, dekoltu, krku a tělesnou i duševní pohodu.

Rituál začíná přípravou pleti látkovou maskou s květovou vodou Neroli. Aplikace jemné hydratační čisticí emulze, která čistí pleť do hloubky. Následuje čtyřicetiminutová harmonizační masáž dekoltu, krku a obličeje pomocí oleje s vzácnými aktivními substancemi, který napravuje známky stárnutí a hýčká stresovanou pleť. Po masáži dodá vaší pleti potřebnou hydrataci bylinná hydratační maska. Rituál končí aplikací hydrogelového séra s antioxidačním účinkem a závěrečnou hydratací.

(úprava a barvení obočí na přání klientky – k rituálu zdarma)

Cena: 990 Kč/90 min

RITUÁL CITY DETOX

Excelentní rituál pro vyčištění a detoxikaci pleti, zlepšení funkce kožní bariéry, rozjasnění pleti, zmírnění zarudnutí a skvrn, regulace produkce kožního mazu, dodání potřebné výživy a hydratace a samozřejmě tělesnou i duševní pohodu.

Rituál začíná přípravou pleti látkovou maskou s květovou vodou Neroli. Aplikace luxusní čisticí pěny, která zajistí enzymatický peeling a vyčistí pleť na povrchu a hloubkové neinvazivní čištění pleti formou bahenní masky. Následuje třicetiminutová detoxikační masáž dekoltu, krku, obličeje pomocí oleje s vzácnými aktivními substancemi, který napravuje známky stárnutí a hýčká stresovanou pleť a uvádí do rovnováhy současně tři dóši (tři základní energie – Vatu, Pittu a Kaphu). Aplikace masky dle typu Vata/Pitta/Kapha. Rituál končí zapracováním Antismog séra s vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové a závěrečnou hydratací.

(úprava a barvení obočí na přání klientky - k rituálu zdarma)

Cena: 1190 Kč/90 minut

RITUÁL ANTIAGE

Jedinečný rituál zmírňuje předčasnou ztrátu elastinu, intenzivně podporuje tvorbu vlastního kolagenu a autoregenerační schopnost pleti. Dochází k viditelnému zlepšení tonu, kompaktnosti a zpevnění. Obnovuje kontury obličeje, zajišťuje hloubkovou hydrataci pleti. Pro zářivý a viditelně mladší obličej s jasným potlačením známek únavy a pro tělesnou i duševní pohodu.

Rituál začíná přípravou pleti látkovou maskou s květovou vodou Neroli. Aplikace jemné a hydratační čisticí emulze, která čistí pleť do hloubky. Aplikace jemného peelingu, který podporuje buněčnou obnovu. Hloubkové neinvazivní čištění pleti s detoxikačním, remineralizačním a protistresovým účinkem formou bahenní masky, osvěžující voda pro dodání tonu a turgoru pleti, která připraví pleť na další ošetření. Následuje třicetiminutová liftingová masáž dekoltu, krku, obličeje pro uvolnění svalů, vyhlazení pleti, napravení známek stárnutí a hýčkání stresované pleti, pomocí oleje s vzácnými aktivními substancemi, který napravuje známky stárnutí a hýčká stresovanou pleť a uvádí do rovnováhy současně tři dóši (tři základní energie – Vatu, Pittu a Kaphu). Aplikace antiage masky se zpevňujícím, vyhlazujícím účinkem a zlepšením elasticity pleti. Rituál končí zapracováním vitamínového liftingového séra a závěrečnou hydratací.

(úprava a barvení obočí na přání klientky - k rituálu zdarma)

Cena: 1490 Kč/100 minut

RITUÁL ZROZENÍ BOHYNĚ

Nejluxusnější rituál našeho salonu. Relaxační rituál pro tělo i duši s viditelným liftingovým efektem se speciální technikou která uvádí do rovnováhy tři dóši (Vata, Pitta, Kapha) a zaměřenou na harmonizaci čaker. Po rituálu se budete cítit jako znovuzrozená.

Rituál začíná relaxační vonnou a detoxikační koupelí nohou*.

Příprava pleti látkovou maskou s květovou vodou Neroli. Aplikace jemné a hydratační čisticí emulze, která čistí pleť do hloubky. Aplikace jemného peelingu, který podporuje buněčnou obnovu. Hloubkové neinvazivní čištění pleti s detoxikačním, remineralizačním a protistresovým účinkem formou bahenní masky. Při působení masky probíhá aplikace jemného krémového bahna na ruce**, které má vyhlazující, detoxikační a vyživující účinek. Po aplikaci je pokožka viditelně více napnutá a hydratovaná.

Aplikace osvěžující vody pro dodání tonu a turgoru pleti, která připraví pleť na další ošetření. Následuje třicetiminutová liftingová masáž dekoltu, krku, obličeje pro uvolnění svalů, vyhlazení pleti, napravení známek stárnutí a hýčkání stresované pleti, pomocí oleje s vzácnými aktivními substancemi, který napravuje známky stárnutí a hýčká stresovanou pleť a uvádí do rovnováhy současně tři dóši (tři základní energie – Vatu, Pittu a Kaphu). Aplikace antiage masky se zpevňujícím, vyhlazujícím účinkem a zlepšením elasticity pleti.

Při působení masky probíhá aplikace kryogenního bahna na nohy*, které má blahodárné účinky na mikrocirkulaci, zvyšuje pohyblivost lymfy, tlumí záněty a reguluje odvod tekutin z mezibuněčných prostor.

Rituál končí zapracováním vitamínového liftingového séra a závěrečnou hydratací obličeje.

(úprava a barvení obočí na přání klientky - k rituálu zdarma)

Cena: 1890 Kč/120 minut

* nejedná se o služby pedikúry, ale o kosmetickou péči (aplikace přípravků určených pro péči o kůži celého těla)
** nejedná se o služby manikúry, ale o kosmetickou péči (aplikace přípravků určených pro péči o kůži celého těla)