Relaxační a kosmetické rituály

RITUÁL HARMONIE DUŠE

Rituál pro omlazení pokožky obličeje, dekoltu, krku a tělesnou i duševní pohodu.

Rituál začíná přípravou pleti látkovou maskou s květovou vodou Neroli. Aplikace jemné hydratační čisticí emulze, která čistí pleť do hloubky. Následuje čtyřicetiminutová harmonizační masáž dekoltu, krku a obličeje pomocí oleje s vzácnými aktivními substancemi, který napravuje známky stárnutí a hýčká stresovanou pleť, masáž je dále prováděna speciálními tahy chladivými krystaly, které se specializují na harmonizaci čaker. Po masáži dodá vaší pleti potřebnou hydrataci bylinná hydratační maska. Následuje tonizace pleti a rituál končí aplikací hydrogelového séra s antioxidačním účinkem a závěrečnou hydratací.

Cena: 1590 Kč/90 minut

RITUÁL KOKOSOVÁ VLNA

Rituál pro uvolnění napětí v obličeji, rychlý liftingový efekt a tělesnou i duševní pohodu.

Rituál začíná přípravou pleti látkovou maskou s kokosovou vodou, která uvolňuje napětí a napomáhá k relaxaci těla o mysli. Aplikace jemného čisticího krému z kokosu a jemného krémového kokosového peelingu, který šetrně odstraní šupinky odumřelé pokožky a vyčistí pleť, přináší okamžité osvěžení a rozjasnění. Následuje relaxační liftingová masáž dekoltu, krku a obličeje kokosovým a dilo olejem, který vyhrazuje jemné linky a přispívá k mladistvému a rozzářenému vzhledu pleti. Poté následuje prohřívací tlaková masáž kokosovými měšci, které mají blahodárný a omlazovací účinek na pleť. Po masáži dodá potřebnou hydrataci a liftingový efekt bylinná maska.  Následuje tonizace pleti kokosovou vodou a rituál končí aplikací výživného séra s antioxidačním účinkem a závěrečnou hydratací.

Cena: 1690 Kč/90 minut

RITUÁL ZROZENÍ BOHYNĚ

Nejluxusnější rituál našeho salonu. Relaxační rituál pro tělo i duši s viditelným liftingovým efektem se speciální technikou která uvádí do rovnováhy tři dóši (Vata, Pitta, Kapha) a zaměřenou na harmonizaci čaker. Po rituálu se budete cítit jako znovuzrozená.

Rituál začíná relaxační vonnou a detoxikační koupelí nohou*.

Příprava pleti látkovou maskou s květovou vodou Neroli. Aplikace jemné a hydratační čisticí emulze, která čistí pleť do hloubky. Aplikace jemného peelingu, který podporuje buněčnou obnovu. Hloubkové neinvazivní čištění pleti s detoxikačním, remineralizačním a protistresovým účinkem formou bahenní masky. Při působení masky probíhá aplikace jemného krémového bahna na ruce**, které má vyhlazující, detoxikační a vyživující účinek. Po aplikaci je pokožka viditelně více napnutá a hydratovaná.

Aplikace osvěžující vody pro dodání tonu a turgoru pleti, která připraví pleť na další ošetření. Následuje třicetiminutová liftingová masáž dekoltu, krku, obličeje pro uvolnění svalů, vyhlazení pleti, napravení známek stárnutí a hýčkání stresované pleti, pomocí oleje s vzácnými aktivními substancemi, který napravuje známky stárnutí a hýčká stresovanou pleť a uvádí do rovnováhy současně tři dóši (tři základní energie – Vatu, Pittu a Kaphu). Aplikace antiage masky se zpevňujícím, vyhlazujícím účinkem a zlepšením elasticity pleti.

Při působení masky probíhá aplikace kryogenního bahna na nohy*, které má blahodárné účinky na mikrocirkulaci, zvyšuje pohyblivost lymfy, tlumí záněty a reguluje odvod tekutin z mezibuněčných prostor.

Rituál končí zapracováním vitamínového liftingového séra a závěrečnou hydratací obličeje.

(úprava a barvení obočí na přání klientky - k rituálu zdarma)

Cena: 2990 Kč/120 minut

* nejedná se o služby pedikúry, ale o kosmetickou péči (aplikace přípravků určených pro péči o kůži celého těla)
** nejedná se o služby manikúry, ale o kosmetickou péči (aplikace přípravků určených pro péči o kůži celého těla)