Kosmetické masáže

Jedná se o kosmetickou proceduru zaměřenou pouze na masáže obličeje, krku a dekoltu.LYMFODRENÁŽ

Masáž slouží k odstranění otoků v obličeji, otoků víček, redukci váčků pod očima a dvojité brady. Odstraňuje napětí v obličeji a detoxikuje ho, pro snadnější vylučování toxinů, zlepšení hydratace, lepší buněčnou výměnu, výživu a lepší okysličení pokožky.

Masáž začíná přípravou pleti, odstraněním make-upu a povrchovým čištěním pleti, následuje lymfodrenáž obličeje - speciální tahy pro výše uvedený efekt a odvod nečistot do lymfatických uzlin, následuje Kneippova metoda (střídání tepla a chladu). Masáž je zakončena aplikací hydratačního krému.

(úprava a barvení obočí na přání klientky - k rituálu zdarma)

Cena: 590 Kč/40 minut

Provádění pravidelné masáže, dosáhneme stabilních výsledků. Pokud máte zájem naučit se LYMFODRENÁŽ pro svou domácí osobní potřebu kontaktujte nás.


CYTOMASÁŽ

Jedná se o masáž spodní části obličeje. Masáž slouží ke zpevnění nosoretní rýhy, čelisti a krku, vypíná se propadlá pokožka a také pomáhá uvolňovat neprůchodné dutiny.

Masáž začíná přípravou pleti, odstraněním make-upu a povrchovým čištěním pleti, následuje speciální masáž spodní části obličeje, čelisti a krku výživným sérem a masážním olejem. Masáž je zakončena aplikací hydratačního krému.

Cena: 590 Kč/30 minut

Provádění pravidelné masáže, můžeme předejít degeneraci obličejových svalů. Pokud máte zájem naučit se CYTOMASÁŽ pro svou domácí osobní potřebu kontaktujte nás.

SHIATSU

Stará japonská technika, která působí proti depresím, nespavosti, zmírněním bolestí hlavy a migréně, celkově uvolňuje napětí a zklidňuje. Přispívá k omlazení obličeje, sjednocení tónu pleti.

Masáž začíná přípravou pleti, odstraněním make-upu a povrchovým čištěním pleti, následuje speciální tlaková masáž obličeje, krku a dekoltu akupresurních bodů. Masáž je zakončena aplikací hydratačního krému

Cena: 890 Kč/40 minut

JACQUETOVA

Masáž slouží k uvolnění vývodu mazových žláz a odplavení nečistot z pleti, uvolnění a okysličení pokožky. Dále podporuje látkovou výměnu v kůži a zpevňuje kontury obličeje.

Masáž začíná přípravou pleti, odstraněním make-upu a povrchovým čištěním pleti, následuje (u mastné a smíšené pleti) aplikace pudru (u ostatních typů pleti) aplikace hydratační masky a boostru. Následuje speciální Jacquetova masáž složená z různě intenzivních poštipů a speciálních tahů. Masáž je zakončena omytím pudru či emulze a aplikací hydratačního krému.

Cena: 590 Kč/30 minut

HARMONIE DUŠE - MASÁŽ DRAHÝMI KAMENY

Relaxační masáž a léčivá síla drahých kamenů působí na zdraví pleti i duše. Dále také na celkovou regeneraci, harmonizaci čaker, omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu.

Masáž začíná přípravou pleti, odstranění make-upu a povrchové čištění pleti, následuje masáž vonným masážním olejem a pokračuje masáží drahými kameny. Poté je každý kámen přiřazen k jedné čakře, kterou harmonizuje a čistí. Masáž je zakončena omytím masážního oleje a aplikací hydratačního krému.

Cena: 890 Kč/40 minut