Brow bar - Laminace obočí - Henna a Mapping

Laminace obočí

Jeden z nejnovějších trendů v úpravě obočí je laminace neboli usměrnění neposedného obočí. Optické rozšíření obočí. Dlouhotrvající efekt učesaného a upraveného obočí, se kterým můžete bez obav plavat, sportovat a líčit se. U služby Brow bar (laminace a barvení) je dlouhodobější efekt nabarvení.

Laminace je pro vás vhodná pokud

 • máte tvrdé, neposedné a těžko upravitelné obočí, které musíte každý den upravovat a fixovat pomocí speciálních přípravků
 • chcete vylepšit kvalitu vašeho obočí

Laminace není vhodná pokud

 • máte extrémně citlivou pokožku
 • v případě, že procházíte chemoterapií, ukončená chemoterapie – pouze po konzultaci s lékařem
 • poškození pokožky v oblasti obočí (poranění kůže, řezné rány, oděrky, popáleniny, otoky...)
 • onemocnění pokožky v očním okolí – Dermatitida (atopický ekzém – svědění a suchá pleť), Impetigo (bakteriální kožní infekce postihující povrchové vrstvy kůže)
 • oslabené či poškozené chloupky

Poučení klientky o péči prvních 24 hodin po laminaci a následné péči o obočí, na závěr procedury.

Cena laminace obočí: 750 Kč / 45 minut

Cena laminace obočí + úprava + barva RefectoCil: 880 Kč / 60 minut

Brow henna a Brow mapping

Brow henna


Revoluce v barvení obočí po celém světě. Přírodní alternativa klasických syntetických barev. Z 99% se jedná o přírodní produkt. O 60% obnovuje růst chloupků obočí a pečuje o slabé a poškozené chloupky. Je intenzivnější než klasické oxidační barvy. Má dlouhotrvající zbarvení chloupků a „tattoo“ efekt (probarvení pokožky) – výdrž až 3 týdny na pokožce, 6 týdnů na chloupcích. Široká škála odstínů barev. Při barvení Brow hennou jenutné vždy udělat Brow mapping.

Brow mapping


Dokonalé vyměření a technika tvarování, u kterého se používá tzv. zlatého řezu. Zlatý řez je matematický poměr o hodnotě přibližně 1,618:1. V přírodě, umění, architektuře a fotografii je pokládán za ideální proporci mezi různými délkami. Výsledkem BROW MAPPINGU je návrh ideálního tvaru, délky a šířky obočí přímo pro váš obličej, aby došlo k přirozenému zvýraznění očí a rámovaní obličeje. Provádí se za pomocí speciálního nástroje, který měří na základě zlatého řezu a pravítka na obočí. Podobného efektu lze dosáhnout také barvicí nití. Depilace chloupků voskem LYCON.

Kdy není vhodná aplikace Brow henny

 • pokud trpíte alergií na hennu
 • pokud trpíte deficitem G6PD – deficit glukózo-6-fosfát dehydrogenázy, ve vážných případech fabismus. (více info v salonu)
 • pro děti mladší 6 let, protože mohou mít nediagnostikovaný deficit G6PD
 • bezprostředně po úrazu či operaci očního okolí
 • bezprostředně po aplikaci botoxu nebo kyseliny hyaluronové na čele a v oblasti očí V případě, že procházíte výraznými hormonálními změnami (těhotenství, menopauza, hormonální léčba) BROW HENNA může mít kratší výdrž barvy (ale nemusí!) Jedná se o velmi individuální záležitost.

Poučení klientky o péči prvních 24 hodin po laminaci a následné péči o obočí, na závěr procedury.

Cena Brow henna a Brow mapping: 750 Kč / 60 minut

Brow bar

Služba zahrnuje úvodní konzultaci, laminaci obočí, brow mapping – navržení tvaru obočí na základě zlatého řezu, depilaci chloupků voskem LYCON, výběr správného odstínu obočí a barvení obočí hennou, závěrečná úprava a výživa.

Poučení klientky o péči prvních 24 hodin po laminaci a následné péči o obočí, na závěr procedury.

Cena: 1190 Kč / 90 minut

Ceny platí do 1.1.2022