Služby Visage Institue

Svatební make-up

Svatební make-up je jedním z nejnáročnějších vizážistických technik. Kvalitní svatební make-up vám vytvoří pouze zkušený vizážista s dlouholetou praxí.

Zjistit více

Fotomake-up

Fotomake-up je speciální technika líčení. Líčení je velmi výrazné. Varianty líčení mohou být od natural vzhledu až po extravagantní. Na fotomake-up jsou kladeny specifické požadavky.

Zjistit více

Kurz osobního líčení

Škola líčení pro všechny ženy, které chtějí vypadat krásně po celý den. Naučíme vás jak se perfektně nalíčit na den do práce, jak docílit dokonalý podklad, jak potlačit nedostatky pleti, jak používat dekorativní kosmetiku přímo pro váš typ pleti.

Zjistit více

Barvové poradenství

Barvy na nás působí v každodenním životě aniž bychom si tuto skutečnost uvědomili. Víte proč jste zrovna dnes zvolili danou barvu na své oblečení? Víte jaké zvolit vhodné barvy oblečení pro váš každodenní život, jak chcete působit na ostatní.

Zjistit více

Kosmetické ošetření pleti

Kosmetické ošetření pro mladou pleť, mírné známky stárnutí, pokročilé známky stárnutí, aknozní pleť, antiaging ošetření, liftingové kůry. Kosmetické ošetření pro muže.

Zjistit více

Relaxační kosmetické rituály PURE FIJI

Relaxační kosmetické rituály PURE FIJI jsou relaxační procedury, které zmírní účinky stresu. Jsou vhodné pro klienty s náročným povoláním. Doporučujeme je také nevěstám a svatebním maminkám, den před svatbou.

Zjistit více