Služby Visage Institue

Relaxační kosmetické rituály LAKSHMI

Relaxační kosmetické rituály LAKSHMI

LAKSHMI - moudrost Ájurvédy

Posláním LAKSHMI, je šíření lásky k matce přírodě prostřednictvím rituálů krásy s neustále se vyvíjejícími organickými produkty.

Meditační hudba, svíčky, saunové esence, vonné masážní oleje a speciální masážní techniky zaměřeny na detoxikaci pleti, vypnutí pokožky a pro tělesnou i duševní pohodu.

Zjistit více

Brow bar - Laminace obočí - Henna a Mapping

Místo pro celkovou úpravu vašeho obočí. U nás sledujeme poslední trendy pro úpravu obočí a vše kolem. Brow bar vznikl proto, aby se péče o obočí vyčlenila z nabídky kosmetických procedur a rituálů a vznikla tak samostatná služba, která se specializuje výhradně na oblast obočí. U kosmetických rituálů nabízíme pouze klasickou jednoduchou úpravu a barvení obočí.

Zjistit více

Kurz osobního líčení

Škola líčení pro všechny ženy, které chtějí vypadat krásně po celý den. Naučíme vás jak se perfektně nalíčit na den do práce, jak docílit dokonalý podklad, jak potlačit nedostatky pleti, jak používat dekorativní kosmetiku přímo pro váš typ pleti.

Zjistit více

Svatební make-up

Svatební make-up je jedním z nejnáročnějších vizážistických technik. Kvalitní svatební make-up vám vytvoří pouze zkušený vizážista s dlouholetou praxí.

Zjistit více

Fotomake-up

Fotomake-up je speciální technika líčení. Líčení je velmi výrazné. Varianty líčení mohou být od natural vzhledu až po extravagantní. Na fotomake-up jsou kladeny specifické požadavky.

Zjistit více

Esence barev – Barvy na míru

Barvy na nás působí v každodenním životě aniž bychom si tuto skutečnost uvědomili. Víte proč jste zrovna dnes zvolili danou barvu na své oblečení? Víte jaké zvolit vhodné barvy oblečení pro váš každodenní život, jak chcete působit na ostatní.

Zjistit více