Kosmetické ošetření pleti

Přijďte s námi zahájit odpočinkový víkend. Tyto procedury probíhají každý v pátek od 8:00 do 19:00 a je nutné se na ně předem objednat.

Kosmetické ošetření pro mladou pleť

Výtažky z dračího ovoce a aloe vera poskytují bohatou dávku antioxidantů. Kůra je plná minerálů jako je železo, vápník, fosfor, antistresový vitamín B1 a vitamín B2, B3, mastných kyselin. Antioxidanty v dračím ovoci pomáhají bojovat proti volným radikálům poškozujících pokožku. Aloe vera obsahuje 20 minerálů a 12 vitamínů. Vitamín E je antioxidant, který podporuje buněčnou obnovu a zdraví pokožky.

Služba obsahuje: odlíčení, povrchové čištění pleti, hloubkové čištění pleti, maska, tonizace pleti, výživné séra, hydratace, podkladová báze (make-up). (úprava obočí je u tohoto ošetření pouze na požadavek klienta – cena se nemění)

Cena: 470 Kč

Doba trvání ošetření 60 min.

Kosmetické ošetření pro mírné známky stárnutí

Kůra plná minerálů s patentovaným komplexem látek, které redukují jemné linky, vrásky, urychlují proces obnovy pleti a udržují vlhkost pleti. Výživné rostlinné látky v sérech dodávají energii pleťovým buňkám, podporují tvorbu vlastního kolagenu, který vyhlazuje a zpevňuje.

Služba obsahuje: odlíčení, povrchové čištění pleti, hloubkové čištění pleti, úpravu obočí, relaxační masáž, maska, tonizace pleti, výživná séra dle stavu a typu pleti, hydratace, podkladová báze (make-up)

Cena: 580 Kč

Doba trvání ošetření 90 min.

Kosmetické ošetření pro pokročilé známky stárnutí

Nový začátek v boji proti pokročilým známkám stárnutí. Redukuje hluboké vrásky a linky, obnovuje povadlé kontury a vitalitu pleti. Obsahuje patentovaný komplex látek, který podporuje důležitý proces obnovy pleti, podporuje produkci kyseliny hyaluronové, která pomáhá obnovovat mladiství vzhled a pevnost pleti. Rostlinné kmenové buňky pomáhají chránit celistvost pleti a zajišťují pevnost pokožky

Služba obsahuje: odlíčení, povrchové čištění pleti, hloubkové čištění pleti, úpravu obočí, liftingovou masáž, masku, tonizace pleti, výživná séra dle stavu a typu pleti, hydratace, podkladová báze (make-up)

Cena: 650 Kč

Doba trvání ošetření 90 min.

Kosmetické ošetření pro aknozní (problematickou) pleť

Kyselina salicilová je vysoce účinná složka, která pomáhá zmírňovat intenzitu akne a předchází vzniku nových zánětlivých míst. Rostlinné výtažky z vrbovky malokvěté, mořského vřesu a kořene lopuchu jají zklidňující účinky.

Služba obsahuje: odlíčení, povrchové čištění pleti, hloubkové čištění pleti (dle stavu akne), maska, tonizace pleti, výživné séra, hydratace, podkladová báze (make-up). (úprava obočí je u tohoto ošetření pouze na požadavek klienta – cena se nemění)

Cena: 530 Kč

Doba trvání ošetření 60 min.

Kosmetické ošetření pro muže

Pomáhá oživit nevýraznou pleť, bojovat s unaveným vzhledem, rozjasnit a rozzářit pleť. Zpevňuje pleť, pomáhá regulovat mastnotu. Patentovaný komplex látek pomáhá redukovat jemné i hlubší vrásky. Obsahuje antioxidanty, které pomáhají v boji s volnými radikály.

Služba obsahuje: povrchové čištění pleti, hloubkové čištění pleti, úpravu obočí dle potřeby klienta, výživná hydratační maska, tonizace pleti, séra dle stavu a typu pleti, hydratace.

Cena: 470 Kč

Doba trvání ošetření 60 min.

Možnost kosmetického ošetření pleti pro muže včetně masáže.

Cena: 580 Kč

Doba trvání 90 min.