Antistresové masáže obličeje a hlavy

Antistresové rituály pro ženy i muže

Čerstvé a přírodní ingredience, tradice a životní styl Pacifiku – to vše reprezentují tichomořské rituály PURE – FIJI. Od listopadu u nás v salonu antistresové masáže obličeje a hlavy pro ženy i muže.

Antistresový pure-fiji rituál

Rituál začíná aplikací luxusního jemného krémového peelingu, který jemně odstraní šupinky odumřelé pokožky a vyčistí pleť. Následuje masáž dekoltu, krku, obličeje a hlavy pomocí hypoalergenního ovocného oleje, který přivede živiny přesně tam, kde je potřeba. Speciální tahy uvolní vaši pokožku i mysl. Po masáži dodá vaší pokožce potřebnou hydrataci bylinná hydratační maska. U 90minutového ošetření probíhá také masáž šíje a hlavy. Díky tomuto antistresovému rituálu načerpáte potřebnou fyzickou, ale hlavně psychickou energii.

Cena: 60 min - 630 Kč / 90 min - 850 Kč

Antistresový rituál s bambusovými tyčinkami

Rituál začíná aplikací luxusního jemného krémového peelingu, který jemně odstraní šupinky odumřelé pokožky a vyčistí pleť. Následuje masáž dekoltu, krku obličeje pomocí bambusových tyčinek, hypoalergenního ovocného, květinového nebo čokoládového oleje. Masáž probíhá za střídání ruční obličejové masáže a bambusových tyčinek. Tato masáž je vhodná a uvolnění stresu, vypnutí hlavy a rozzáření pleti.

Cena: 60 min - 750 Kč

Antistresový rituál monuriki

Rituál začíná aplikací luxusního jemného krémového peelingu, který jemně odstraní šupinky odumřelé pokožky a vyčistí pleť. Následuje tlaková masáž dekoltu a obličeje. Následuje prohřívací masáž kokosovým měšcem. Aplikace výživné masky. Tento rituál uvolňuje napětí svalů v obličeji a má viditelný liftingový efekt.

Cena: 80 min - 950 Kč

Pro koho jsou rituály určeny

Pro ženy i muže. Pro ty, kteří mají náročné povolání - stresové situace, vypětí. Pro ty co neumí relaxovat, meditovat a nebo si jen tak prostě psychicky odpočinout. Přijďte načerpat energii a zklidnit svou mysl.

Objednávat se můžete přes zprávy na Facebooku (kdykoli). Při telefonických objednávkách prosím dodržujte čas vyhraněný pro přijímání objednávek, který je Pondělí – Čtvrtek od 17.00 do 19:00 (na tel. 777 811 017)